Top #1 Reality

Inzercia domy Pezinok

Ponúkame prízemný, samostatne stojaci rodinný dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii o veľkosti 3 +1. Dom, reality Pezinok sa nachádza vo veľmi pokojnej lokalite, má nové plastové okná, novú, elektroinštaláciu. Veľkou výhodou v dome sú krbové kachle, ktoré sú umiestnené v obývacej izbe. Novo vybudovaná je aj kúpeľňa, kuchynská linka a čiastočne aj podlaha. Dom má vstupnú chodbu, veľká obývacia izba, spálňu a kuchyňu. Do dvora je zimná záhrada a ďalší obytný izba a kúpeľňa + WC. Na dvore je hospodárska miestnosť, prístrešok šopa. Dom je čiastočne podpivničený a veľkou výhodou domu je aj vlastná studňa. Garáž slúži aj ako prejazd do dvora.

Inzercia reality, Pezinok: Ponúkame na predaj pozemok so starším rodinným domom. Dom stojí v radovej zástavbe a jeho zastavaná plocha je 95 m². Zostávajúcu časť pozemku o výmere takmer 1.100 m² je nádvorie a záhrada. Všetky inžinierske siete sú v hranici pozemku (pred RD). Samostatný dom je postavený z bielych tehál a je určený k demolácii. Vo dvore je pivnica a na záhrade sú ovocné stromy.

Dom je vhodný ako BÝVANIE, tak PODNIKANIE v centre. Nehnuteľnosť sa nachádza na veľmi zaujímavom a neprehliadnuteľnom mieste, kde môžete vybudovať sídlo firmy, ordinácie, lekáreň, a pod.. Dom je poschodový o veľkosti 6 +2, v prízemí sú tri izby, kuchyňa, kúpeľňa a veľká chodba. Na poschodí sa nachádza taktiež tri izby, kuchyňa a kúpeľňa. Z poschodia vedú schody na priestrannú pôdu. Za domom je menšia záhrada so záhradným domčekom. Archív: reality články

Kategórie : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist